Nasıl Takipçi Alacağım?

Sistemimize üyelik oluşturduktan sonra, dilediğiniz gibi bakiye ekleyip servislerimizi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Global Media SMM ailesi olarak sizlere en uygun fiyatı en kaliteli hizmet ile sunuyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Kayıt olduktan sonra her üyemiz PAYTR altyapısı ve 3D güvenilir ödeme seçeneğiyle tamamen kart şifrenizi istemeden bakiye ekleyebilirsiniz. Sizin güvenliğinizi korumak için 7/24 aktif teknik desteğimiz mevcuttur.

Size Nasıl Güveneceğim?

2019'dan bu yana öncü bir sosyal medya şirketiyiz. Alanımızda isim yapmamız ve fiyat politikamızı düşük ücretlerde kazanarak sağladık. Bizim 1000+ üyemiz ve gerçekleştirdiğimiz binlerce sipariştede müşterilimize hep bunu sunduk ve bu yolda devamda edeceğiz. Direseniz wa.me/905528660400 Whatsapp canlı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir size uygun servislerden yardım ve güvence, yaptığımız başarılı işleri görebilirsiniz.

Hesabım Zarar Görür Mü?

Böyle bir şey mümkün değildir. Bir çok influencer, sanatçı, reklam şirketleri eksik kaldığında sosyal medyadan takviye almaktadır.

Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Uygun?

Servislerimizdeki ücretleri düşük oranda tutarak çok fazla hesap ile aktif çalışmaktayız.

Takipçi Satın Alma İşlemi Yasal Mıdır?

Takipçi satın alım işlemi yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir.

Ne Kadar Takipçi Satın Almalıyım?

Eğer daha önce böyle bir işlem yapmadıysanız lütfen bizden 05528660400 numaralı Global Media SMM ailesini arayak bilgi almanızı öneririz. Size en iyi hizmetleri sunmak bizim görevimizdir. Önerilerimizde hiç bir şekilde sorun yaşamayacaksınız emin olabilirsiniz.

Şifremi Vermem Gerekiyor Mu?

Kesinlikle hayır, takipçi satın alırken, beğeni satın alırken veya diğer sosyal medya hizmetlerimizi kullanırken hiç bir şekilde şifre istememkteyiz.

Takipçi, Beğeni, İzlenme, Yorum vs. Satın Aldığımda Ne Zaman Elime Ulaşır?

Servislerimiz kaliteli ve uygun servisleridir, hızlıdır ve anlık başlamaktadır. Satın aldığınızda en kısa sürede işleme girmektedir.